بیش از ۱۰ سال تجریه ی مفید

گروه صنعتی هاکان به استحضار می رساند. با سابقه بیش از ۱۰ سال تجربه در امر تهیه و توزیع بلبرینگ و قطعات صنعتی با هدف قرار دادن کیفیت مطلوب ،گامی در این جهت برداشته است . این گروه تمام تلاش خود را داشته است که به عنوان یک مرجع مفید به خواسته های مشتریان  عزیز پاسخ داده و هم اکنون در حدود ۸۰ درصد قطعات دستگاهای راه سازی، معدنی، کشاورزی، مواد غذایی، ریخته گری، ماشین سازی ، کاغذ سازی ، سیمان، پتروشیمی و فولاد را تهیه و توزیع می نماید. بزرگترین افتخارات  این مجموعه در زمان تحریم، همکاری  با شرکت I.D.C  آلمان بوده است. این شرکت نماینده فروش بلبرینگ های Akheen (آخن) و بلبرینگ های خصی، مهندسی، بالسکرو، بال پوش لاینر … بوده و لازم به ذکر است کلیه کالا هایی که از این مجموعه خریداری می شود دارای گارانتی می باشند. 

هاکان در سال ۱۳۸۸ در تهران افتتاح شد

گروه صنعتی هاکان با سابقه بیش از ۱۰ سال تجربه در امر تهیه و توزیع بلبرینگ و قطعات صنعتی با هدف قرار دادن کیفیت مطلوب ،گامی در این جهت برداشته است . این گروه تمام تلاش خود را داشته است که به عنوان یک مرجع مفید به خواسته های مشتریان  عزیز پاسخ بدهد.

. از دیگر فعالیت های این مجموعه به شرح ذیل می باشد:

  • فروش و تامین قطعات دستگاههای CNC
  • فروش انواع خار، پیچ، مهره و...
  • فروش انواع کاسه نمد ،اورینگ و پکینگ.
  • نماینده فروش انواع تسمه های کره ای و ژاپنی (باندو ژاپن)،کنتینانتال

هاکان امنیت مشتریان

. بزرگترین افتخارات  این مجموعه در زمان تحریم، همکاری  با شرکت I.D.C  آلمان بوده است. این شرکت نماینده فروش بلبرینگ های Akheen (آخن) و بلبرینگ های خصی، مهندسی، بالسکرو، بال پوش لاینر ... بوده و لازم به ذکر است کلیه کالا هایی که از این مجموعه خریداری می شود دارای گارانتی می باشند.

هاکان همکاری با شما

این مجموعه توانایی این را دارد که کالاهای مورد نظر شرکت محترم را با برندهای معروف اورجینال ،NACHI ، SKF ،FAG  با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تقدیم حضور نماید و آمادگی خود را جهت همکاری با شرکت محترم اعلام می دارد.